KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10141121
nr 1014 1121
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Etsningar, 2 st. Jan Ewemo (f. 1938), numrerade och signerade, 1977, motivet: 38x33
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:28:26
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)